RAČUNOVODSTVENA KOMORA SRBIJE, POZIVA RAČUNOVOĐE NA PREDAVANJE I PANEL, koji će se održati 18. septembra 2018.g.u velikoj sali Hotela Slavija u Beogradu

Поштоване рачуновође,чланови коморе и остали заинтересовани,

Позивамо вас да узмете учешће на прeдавању и Панелу на стручне теме, које Рачуноводствена комора Србије организује 18. септембра  2018. године у Хотелу Славија, са почетком у 11 часова.

Теме предавања: „Актуелности у примени ЗПППА“ и „Измене Закона о привредним друштвима“

Тема Панела:„ПОЛОЖАЈ РАЧУНОВОДСТВЕНЕ ПРОФЕСИЈЕ У СРБИЈИ И РАЧУНОВОЂА КАО ВАЖНИХ РЕФОРМАТОРА

У Агенди састанка је наведен дневни ред.

Чланови РКС као и остале заинтересоване рачуновође, (због ограниченог броја места), пријаве за учешће  треба да доставе до 17. септембра на емаил racunkomorasrbije@gmail.com

На Панелу ће присуствовати и представници државних институција.

Позив за учешће на Панелу је упућен министру Министарства финансија, директорки Пореске управе и помоћнику директора за ИТ сектор, директорки Фонда ПИО и директорки РФЗО.

Управни одбор Рачуноводствене коморе Србије