U organizaciji RKS i Informatika AD 8.11.održaće se, za članove RKS, besplatan vebinar na temu korišćenja Sistema e- Faktura

Računovodstvena Komora Srbije je organizovana da pomogne računovodjama i to je kontinuitet i nastavak našeg doprinosa prethodnim reformama. Uvek stručno ukazujemo šta nije u redu u pravnom okviru u reformama koje se provode,  da bi se unapredio poslovni ambijent važan za uspesan rad računovodja i zakonskih zastupnika i koji je u interesu poreskog postupka i države. Edukacija je važan segment u primeni propisa. U tom smislu i besplatni vebinar koji organizujemo sa akcionarskim društvom Informatika AD i zahvalni smo što su se odazvali pozivu. Očekujemo stručnu prezentaciju i odgovore na mnoga pitanja.

Računovodstvena Komora Srbije